» KOSMETIKA IR AKSESUARAI VIEŠBUČIAMS IR SPA

Viešbučiai, SPA centrai asocijuojasi su poilsiu, komfortu, laiku be rūpesčių. Būtent to svečiai ir tikisi, todėl pasirūpinkite, kad jų lūkesčiai būtų pateisinti su kaupu. Minkštutėlės šlepetės, kokybiškos kosmetikos priemonės, stiklinės bei padėkliukai ir kitos prekės viešbučiams kuria svečių komfortą ir drauge teigiamą įvaizdį apie šią vietą. Į...

Viešbučiai, SPA centrai asocijuojasi su poilsiu, komfortu, laiku be rūpesčių. Būtent to svečiai ir tikisi, todėl pasirūpinkite, kad jų lūkesčiai būtų pateisinti su kaupu. Minkštutėlės šlepetės, kokybiškos kosmetikos priemonės, stiklinės bei padėkliukai ir kitos prekės viešbučiams kuria svečių komfortą ir drauge teigiamą įvaizdį apie šią vietą. Įvairūs aksesuarai bei mažagabaritė kosmetika viešbučiams ir SPA Jūsų dėmesio laukia čia.

Plačiau

» KOSMETIKA IR AKSESUARAI VIEŠBUČIAMS IR SPA

Filtrai
puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 148 dalykų

Kodėl verta pasirūpinti kokybiškais aksesuarais bei kosmetika viešbučio kambaryje?

Viešbutis paprastai nėra tik nakvynės vieta – tai poilsio oazė, todėl joje viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų. Kiekvienas svečiui paliktas atributas parodys Jūsų dėmesingumą, todėl paliks gerą įspūdį ir skatins sugrįžti.
Negana to, neretai viešbučius svečiai prisimena pagal interjerą, jaukumą, kvapus. Tad pasirūpinkite, kad ir jūsų svečiai susikurtų kuo daugiau malonių prisiminimų.


Aksesuarai, kosmetika viešbučiams: ką siūlome Jums?

Asortimente rinkitės vienkartines šlepetes viešbučiams. Siūlome skirtas suaugusiems bei vaikams, skirtingų dydžių, audinių, pado storio. Tačiau visus gaminius sujungia aukšta kokybė ir patvarumas, todėl tai bus geras pasirinkimas, jei norite, kad viešbučio svečiai mėgautųsi komfortu.
Mūsų pasiūloje rasite ir labai platų kosmetikos priemonių pasirinkimą: šampūnai, balzamai, muilai, dušo geliai, kūno losjonai ir kt. Visa kosmetika viešbučiams atstovauja patikimiems gamintojams, žavi gera sudėtimi ir „draugiškumu“ odai. Gera kosmetika viešbučio vonioje labai svariai prisideda prie svečių nuomonės apie apgyvendinimo įstaigą.
Taip pat siūlome platų įvairių rinkinių ir kitų smulkmenų pasirinkimą: dantų priežiūros, skutimosi, higienos rinkiniai, vatos diskeliai, dušo kepurėlės, šukos, batų šaukštai, dildės, stiklinės, padėkliukai ir kt.
Visos priemonės yra kokybiškos, reprezentatyvios ir leis jūsų svečiams mėgautis patogumu, dėmesingumu, ilsėtis be rūpesčių.


Prekės viešbučiams internetu iš www.bhdpos.lt: greitai ir patogiai

Jei aktuali kosmetika viešbučiams bei kitos prekės tobulai svečių viešnagei, tikrai išsirinksite mūsų asortimente. Taupykite brangų savo laiką ir įvairias prekes viešbučiams, SPA įsigykite internetu. Siūlome platų asortimentą, patrauklų kainos ir kokybės santykį bei patogų pirkimo procesą kiekvienam iš jūsų!

» KOSMETIKA IR AKSESUARAI VIEŠBUČIAMS IR SPA

Perkamiausios