Left Banner

 • FEC XPPC PP-9745

Left Banner

 • Epson TM-m30II

KOSMETIKA IR AKSESUARAI VIEŠBUČIAMS IR SPA

Viešbučiai, SPA centrai asocijuojasi su poilsiu, komfortu, laiku be rūpesčių. Būtent to svečiai ir tikisi, todėl pasirūpinkite, kad jų lūkesčiai būtų pateisinti su kaupu. Minkštutėlės šlepetės, kokybiškos kosmetikos priemonės, stiklinės bei padėkliukai ir kitos prekės viešbučiams kuria svečių komfortą ir drauge teigiamą įvaizdį apie šią vietą. Įvairūs aksesuarai bei mažagabaritė kosmetika viešbučiams ir SPA Jūsų dėmesio laukia čia.

Subkategorijos

 • Mažagabaritė kosmetika ir aksesuarai
 • Pilstoma kosmetika, dozatoriai
 • Higienos prekės
  <p style="text-align:justify;">Kiekvienas turime savus kriterijus, pagal kuriuos vertiname viešbučius. Vieniems svarbiausias maistas, kitiems – patogi lova, dar kitiems – balkonas su įstabiu vaizdu ar kt. Tačiau daugiau ar mažiau visiems reikšmingos higienos priemonės, leidžiančios ne tik skrupulingai pasirūpinti švara, gaiva, tačiau ir atleidžiančios nuo rūpesčių svarstant, kokias priemones pasiimti su savimi į kelionę. Pasirūpinkite, kad Jūsų svečiai kambariuose rastų visa, ko gali prireikti.</p>
 • Kitos smulkmenos
 • Viešbučio šlepetės
  <p style="text-align:justify;">Viešbučiuose svečiai apsistoja keliaudami poilsiniais, pažintiniais, verslo ar kitais tikslais. Bet kuriuo atveju viešbučio kambarys yra ta erdvė, kurioje ilsimasi, tad tikslinga pasirūpinti, kad svečių poilsis būtų komfortiškas ir jiems nereikėtų sukti galvos dėl tokių smulkmenų kaip šlepetės. Būtent pastarosios yra gana svarbios, mat susijusios su pėdų patogumu. Juk taip malonu rytą nubudus pėdas „panardinti“ į minkštutėles šlepetes arba po intensyvios dienos, po dušo, apsiauti minkštas, švelnias ir komfortiškas šlepetes. Tad jei ieškote būtent tokių, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą – skirtingos vienkartinės šlepetės suteiks progą pasirinkti tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir viešbučio koncepciją.</p>

Aktyvūs filtrai

Kodėl verta pasirūpinti kokybiškais aksesuarais bei kosmetika viešbučio kambaryje?

Viešbutis paprastai nėra tik nakvynės vieta – tai poilsio oazė, todėl joje viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų. Kiekvienas svečiui paliktas atributas parodys Jūsų dėmesingumą, todėl paliks gerą įspūdį ir skatins sugrįžti.
Negana to, neretai viešbučius svečiai prisimena pagal interjerą, jaukumą, kvapus. Tad pasirūpinkite, kad ir jūsų svečiai susikurtų kuo daugiau malonių prisiminimų.


Aksesuarai, kosmetika viešbučiams: ką siūlome Jums?

Asortimente rinkitės vienkartines šlepetes viešbučiams. Siūlome skirtas suaugusiems bei vaikams, skirtingų dydžių, audinių, pado storio. Tačiau visus gaminius sujungia aukšta kokybė ir patvarumas, todėl tai bus geras pasirinkimas, jei norite, kad viešbučio svečiai mėgautųsi komfortu.
Mūsų pasiūloje rasite ir labai platų kosmetikos priemonių pasirinkimą: šampūnai, balzamai, muilai, dušo geliai, kūno losjonai ir kt. Visa kosmetika viešbučiams atstovauja patikimiems gamintojams, žavi gera sudėtimi ir „draugiškumu“ odai. Gera kosmetika viešbučio vonioje labai svariai prisideda prie svečių nuomonės apie apgyvendinimo įstaigą.
Taip pat siūlome platų įvairių rinkinių ir kitų smulkmenų pasirinkimą: dantų priežiūros, skutimosi, higienos rinkiniai, vatos diskeliai, dušo kepurėlės, šukos, batų šaukštai, dildės, stiklinės, padėkliukai ir kt.
Visos priemonės yra kokybiškos, reprezentatyvios ir leis jūsų svečiams mėgautis patogumu, dėmesingumu, ilsėtis be rūpesčių.


Prekės viešbučiams internetu iš www.bhdpos.lt: greitai ir patogiai

Jei aktuali kosmetika viešbučiams bei kitos prekės tobulai svečių viešnagei, tikrai išsirinksite mūsų asortimente. Taupykite brangų savo laiką ir įvairias prekes viešbučiams, SPA įsigykite internetu. Siūlome platų asortimentą, patrauklų kainos ir kokybės santykį bei patogų pirkimo procesą kiekvienam iš jūsų!