Left Banner

  • FEC XPPC PP-9745

Left Banner

  • Epson TM-m30II
Įmonė UAB BHD | Baltic Hardware Distributor, nuo 2004m sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje užsiima didmenine prekyba specializuota IT įranga, skirta viešnagės (HoReCa) sektoriui Baltijos šalyse, taip pat vyko didmeninę ir mažmeninę prekyba prekių apsaugos, praėjimo kontrolės, darbuotojų laiko apskaitos ir iškvietimo sistemomis, bei technine įranga ir mažagabarite kosmetika viešbučiams, SPA ir svečių namams. Įmonė yra nekartą pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių bei dalyvavusi Verslo Žinių organizuojamuose Gazelės apdovanojimuose.

Visą laiką plečiame ir atnaujiname prekių asortimentą ir galime pasiūlyti techninę įrangą įvairiems sprendimams. Esame gerai žinomų tiekėjų ir prekės ženklų atstovai, todėl produktus siūlome tik iš pirmų rankų, taip užtikrindami prekės kokybę ir kokurencingas kainas.

Įmonės darbuotojų kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas užtikrina aukštą paslaugų kokybę, o techninei įrangai suteikiama ilgametė garantija sąlygoja apie jos patikimumą.

Mūsų įmonės tikslas - tapti Jūsų partneriu, užtikrinančiu stabilų įrangos ir IT sprendimų tiekimą, bei pasiūlyti pažangiausius sprendimus, kurie padidintų darbo sėkmę bei užtikrintų nuolatinę pelningą Jūsų veiklą.