Pinigų tikrinimo aparatai

Mažmeninėje prekyboje, paslaugų ar panašiame sektoriuje kasdien atliekama daugybė piniginių operacijų. Nors didelę jų dalį sudaro atsiskaitymai kortelėmis, bankiniais pavedimais, visgi nemaža dalis klientų vis dar moka ir grynaisiais pinigais. O tokiu atveju labai svarbu įsitikinti, ar tarp banknotų nėra padirbtų. Todėl jei domina geras pinigų t...

Mažmeninėje prekyboje, paslaugų ar panašiame sektoriuje kasdien atliekama daugybė piniginių operacijų. Nors didelę jų dalį sudaro atsiskaitymai kortelėmis, bankiniais pavedimais, visgi nemaža dalis klientų vis dar moka ir grynaisiais pinigais. O tokiu atveju labai svarbu įsitikinti, ar tarp banknotų nėra padirbtų. Todėl jei domina geras pinigų tikrinimo aparatas, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Pinigų tikrinimo aparatai

Filtrai
 • Labai patikimas padirbtų pinigų detektorius su optiniu ir akustiniu signalizavimu apie atmestus banknotus ir žinoma sėkmingai išbandytas ECB! Labai patikimas padirbtų pinigų...

  Teirautis kainos

  93,78 €
  Siųsti užklausą Į krepšelį
  Yra sandėlyje
 • Labai patikimas padirbtų pinigų detektorius su skaidriu LCD ekranu ir žinoma sėkmingai išbandytas ECB! Labai patikimas padirbtų pinigų...

  Teirautis kainos

  104,67 €
  Siųsti užklausą Į krepšelį
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Į ką atsižvelgti renkantis pinigų tikrinimo aparatą?

Rinkdamiesi banknotų tikrintuvą įvertinkite tai, kokiai valiutai konkretus prietaisas skirtas ir palyginkite su tuo, kokią valiutą tikrinsite jūs. Taip pat ne mažiau svarbus ir tikrinimo greitis – jei tikrinamų banknotų kiekiai dideli, tikslinga rinktis kuo sparčiau dirbantį aparatą.
Verta įvertinti ir tokius aspektus kaip maitinimo šaltinis, matmenys, mobilumas. Matmenys svarbūs tuomet, jei prietaisui turite ribotą vietą, o mobilumas reikšmingas bus tuo atveju, jei aparatą naudosite ne vienoje vietoje, o nešitės kažkur su savimi.Pinigų tikrinimo aparatai: ką siūlome Jums?

Džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti patikimus, modernius ir paprastai naudojamus banknotų tikrintuvus. Visi pasiūloje esantys prietaisai veikia itin tiksliai ir lengvai atpažįsta padirbtus banknotus.
Pinigų tikrinimo aparatai turi dvejopo tipo pranešimą apie aptiktus padirbtus pinigus – apie tai gali informuoti optiniu ir akustiniu signalizavimu.
Verta paminėti labai greitą netikrų banknotų aptikimo greitį – jis siekia 0,3 arba mažiau sekundės vienam banknotui.
Mūsų siūlomi banknotų tikrintuvai veikia itin sparčiai, o patys yra modernūs ir kompaktiški, tad jiems nereikės skirti daug vietos, gali būti tinkami mobiliam naudojimui. Prietaisą labai lengva atnaujinti naudojant SD kortelę arba USB.
Įsigydami pinigų tikrinimo aparatą iš mūsų asortimento galite rinktis ir papildomus priedus, pavyzdžiui, įkraunamą bateriją ar kt.
Siulomi aparatai yra sertifikuoti Centrinio Europos banko.Pinigų tikrinimo aparatas iš www.bhdpos.lt: patogu ir greita pirkti

Patinkantį pinigų tikrinimo aparatą mūsų pasiūloje išsirinksite patogiai, o įsigysite greitai ir saugiai. Prie prekių pateikti išsamūs aprašymai, techninės charakteristikos, taip pat matyti, ar patikusi prekė yra sandėlyje. Jei domina konkretaus aparato kaina, susisiekite su mūsų komanda.

Pinigų tikrinimo aparatai

Perkamiausios